acaiberry

11 prostych napedow dubel karnety w Iowa punktacji basta w drugim kwartale. W Hawkeyes zarejestrowany ich wstepne pierw w dol po prostu mniej niz 6 minut, tak aby przebyc na pol, acai od tego czasu Rudock przedarl przepustke do Damona Bullock w lokalu a mlodszy tailback sprintem 47 metrow na bramke. Po przytrzymaniu przestepstwa Spartans, Iowa dostal pilke z powrotem a tolerowac kolejne w przewinienie 2 minut. Tym ogolem Rudock zrealizowany dysk z 10-stoczni strajku przyziemienia az do CJ Fiedorowicz z 01:10 az do gry, az az do przerwy. „Przede wszystkim brakowalo nam w tej na blitz rogu,” Dantonio powiedzial. „Brakowalo nam w tej akcji, zas on podzielic sie z nami. Maja dobrych zawodnikow. Bullock jest dobrym graczem. Podzielili obrone i ma rozlegly luz. „Mamy swietna prace przystosowaniem az do przerwy. Nasi trenerzy stale. To dosyc niezrownany, skoro bylismy calkowicie rzeczywiscie mozolnie, ze podczas gdy cos jest bankrutem mozemy przerobic zas mozemy to zaradzic. Jednakze no tak naprawde owo nic bardziej blednego o nas rznac lepiej w takich sytuacjach. „Spartanie gral o moc lepiej w tych sytuacjach, w drugiej polowie i wyprzedzil o Hawkeyes 16-0 w ostatnich dwoch kwartalach. Najwiekszy wynik sposrod nich ogol sie na pierwszym posiadaniu MSU wewnatrz trzeci trymestr. Spartanie maszerowali 75 jardow w siedmiu sztukach oraz gotowac zwiazal sie z Fowler na przyziemienia przebojowa. Fowler zwienczony 92 odbieranie metrow od czasu dziewieciu polowow, w czasie podczas gdy Koronowany wladca wyciagnal w pieciu podan na 94 jardow. „To byl ciezki rachunek w celu nas,” powiedzial.